Teslimat Bilgileri

TAŞIMA & SİPARİŞ

Tüm Türkiye genelinde kargolarınız en fazla 3 gün içerisinde,olağanüstü hallerde ise en fazla 5 iş günü içerisinde adresinize teslim edilecektir.

Kayıp, hasar veya gecikmeyi yurtiçi  gönderinizin teslim olmasından veya teslim olması gereken tarihten itibaren,
- Havayolu ile taşınmış kargolardaki hasarlar için 14 gün içerisinde, gecikmeler için 20 gün içerisinde,
- Karayolu ile taşınmış kargolardaki hasarlar için 7 gün içerisinde, gecikmeler için 21 gün içerisinde tarafımıza yazılı ihbar yapılması, ilgili belge ve detaylarla aynı süre içerisinde hak iddiasında bulunulması gerekir. Nakliye ücreti tarafımıza ödenmeden hiç bir girişimde bulunmayacağımız gibi bu ücretden iddia ettiğiniz hakkı düşmeniz de mümkün olmayacaktır. Yukarıda bildirilen süreler tarafınıza bilgi vermek amaçlı olup, ihbar süreleri ve bu ihbar sürelerine ilişkin tarafımızın hakları herhalde CMR ve Varşova Sözleşmesi hükümlerine tabi olacaktır.

İPTAL ŞARTLARI
Siparişinizi iptal etmek için bilgi@tabiatmarket.com adresine eposta gönderebilir veya (0288) 412 33 37'yi arayabilirsiniz. Siparişinizi verdiğiniz gün saat 16:30'a, siparişinizi saat 16:30'dan sonra verdiyseniz bir sonraki gün 16:30'a kadar iptal işlemini gerçekleştirmeniz gerekmektedir.

İADE SÜRESİ
Firmamızdan satın aldığınız ürünleri iade etmek isterseniz fatura tarihinden itibaren yedi (7) gün içerisinde, faturası ile birlikte ambalajlarını tahrip etmeden, kullanmadan ve ürünün tekrar satılabilirliğini bozmadan, neden belirterek iade edebilirsiniz.


İADE ŞARTLARI
İade süresi içinde gönderdiğiniz ürünlerin aşağıda belirtilen durumları bulunmaması halinde iade talebiniz kabul edilmeyecektir.

  • Ürünün faturası
  • İade edilecek ürünlerin kutusu, ambalajı, varsa standart aksesuarları eksiksiz.

Firmamıza gelen ürünlerin iade şartlarına uygun ulaştırılması durumunda ürün tutarlarının iadesi, ürünün tarafımıza ulaştığı gün işleme alınacaktır. İadenin hesabınıza yansıma süresi, bankanızın inisiyatifindedir. Kredi kartına yapılan iadeler en geç 1 - 3 hafta içerisinde, havale ile yapılan ödemeler ise en geç 1 hafta içerisinde hesaba yansımaktadır.

İADE SÜRECİ
Ürünü tarafımıza göndermeden önce iade talebinizi sitemizin iletişim alanındaki telefon veya mail adresine bildirmeniz gerekmektedir.Yetkili kişi konuyla ilgili gerekli bilgiyi tarafınıza aktarılacaktır. Onay bilgisi size telefon veya mail yoluyla bildirilecektir. İade onayı verdikten sonra lütfen paket ile birlikte ürünü neden iade ettiğinizi belirten imzalı bir yazıyı tarafımıza gönderiniz.. Kargo ile yapılan gönderilerin ücreti gönderen kişiye aittir. Karşı ödemeli gönderimler kabul edilmeyecektir. Teknik departmanımıza gelen ürünlerin iade şartlarına uymaması durumunda ürün tekrar tarafınıza geri gönderilecektir.İade şartlarına uygun ulaştırılması durumunda ürün tutarlarının iadesi, ürünün tarafımıza ulaştığı gün işleme alınacaktır.

Hakkımızda

Bu web sitesi Tabiat Market Aromatik Bitkiler Merkezi iştirakidir.

İletişim

  • 0288 4123337
  • 0530 3139776
  • bilgi@sifaorganik.com


Designed by WebKenT.NeT